انتشارات خيلي سبز

نشر خيلي سبز که يکي از انتشارات موفق و شناخته شده به خصوص در بين دانش آموزان و معلمان ميباشد، در سال 1381 شروع به کار کرده و در سال 1387 نام خيلي سبز را براي انتشارات خود انتخاب کرده است و با به کارگيري ايده هاي جديد و هدفمند، قدمي بزرگ براي تحصيل دانش آموزان برداشته و تاکنون بيش از 400 عنوان کتاب از پيش دبستاني و دبستان خيلي سبز تا کنکورخيلي سبز به چاب رسانده است( آآآفرين…). از ويژگي هاي کتاب هاي خيلي سبز هم که ميتوان به متن روان و قابل فهم براي همه دانش آموزان اشاره کرد که توسط نويسنده هاي خوش ذوق تاليف شده است که علاوه بر دانش آموزان ميتواند به عنوان کتاب کمکي براي تدريس معلمان انتخاب شود.

ساختار کتاب هاي خيلي سبز معمولا به اين شکل است که ابتداي هر فصل درسنامه هاي کاربردي همراه با حل مثال آورده شده و پس از آن سوالات تست طبقه بندي شده آسان، متوسط، سخت همراه با جواب آورده شده است. علاوه بر محتويات غني کتاب از طراحي جلد و گرافيک هاي بامزه که گرافيست هاي خلاق نشر خيلي سبز طراحي کرده اند، هم نميشه گذشت.

خريد کتاب هاي خيلي سبز هم که خيلي ساده است، ميتونيد کتاب هاي خيلي سبز رو در سطح کتابفروشي هاي شهر و يا از طريق وب سايت خيلي سبز تهيه فرماييد.

#کمک درسي خيلي سبز         #جمع بندي خيلي سبز                      #ماجراهاي من و درسام خيلي سبز

#خوش خط خيلي سبز            #تست خيلي سبز                              #نشر پرتقال خيلي سبز 

#تيز هوشان خيلي سبز           #آزمون هاي شگفت انگيز خيلي سبز 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Alex ⭐️گـــروهـ بـیــن المـللیـ مــحـــشــــن ⭐️ گذر عمر به روایت باغانی سکون و زمانهای دور شعر من ، حکم او پیچ جوشی دل نوشته های من تولیدکننده سینی کابل نردبان کابل02133530243 روناس طرح